تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی فعال در جهت ارتقا برندینگ و بهبود وضعیت کسب و کار شما

Image is not available
Slider

چرا بازاریابی رسانه‌های اجتماعی؟

یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی در اینترنت، در یک شبکه‌ی اجتماعی صرف می‌شود. فقط یک لحظه به این واقعیت فکر کنید، رقم فوق العاده‌ای برای مشتریان بالقوه‌ای است که کسب‌وکارها می‌توانند به خود جلب کنند و آنها را نشانه روند. نمی‌توان انکار کرد که هر تجارتی باید یاد بگیرد که تاکتیک‌های کوتاه مدتی را برای یک بازاریابی آنلاین مؤثر توسعه دهد و نیز برای تبلیغ کردن محصولات و خدمات خود بر یک راهبرد بلند مدت تمرکز کند. فرقی نمی‌کند که شما در تجارت کوچکی مشغول باشید یا یک سازمان چند ملیتی با دامنه‌ی دسترسی جهانی هستید، سریع‌ترین راه برای دسترسی به مشتریان، تدوین و توسعه‌ی یک راهبرد مؤثر در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است.

 

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه ی اجتماعی موبایلی است و مخصوصا در ایران به دلیل فیلتر نبودن و استفاده فراگیر از آن اهمیت بسیار ویژه ای برای تبلیغات و حضور برند ها دارد. خدمات قابل ارائه توسط ما برای تبلیغ در اینستاگرام شامل : افزایش فالوور و لایک اینستاگرام، و تبلیغ صفحه شما در صفحات با فالوور بالا و پربازدید و همچنین پیج های آماده و تبلیغات ساعتی است.

 

تبلیغات در گوگل پلاس

گوگل پلاس یکی از مکان های درجه یک برای ساختن جلوه برند است. گوگل از اطلاعات کار شما استفاده می کند تا ارزش وب را در بسته های دانش و شاخص بندی کلان مشخص نماید. هرچه پروفایل گوگل پلاستان بهتر باشد، برندتان به طور طبیعی بهتر در سرتاسر اینترنت برجسته و منتشر خواهد شد.

 

تبلیغات در فیسبوک

در فیسبوک شما به راحتی می توانید اطلاعات جامعی از مخاطبین خود نظیر جنسیت، سن، موقعیت، کار و دوستان آنها را براحتی مشاهده کنید. شناخت مخاطبین می تواند کمک شایانی به شما در انتخاب و تولید تبلیغ مناسب انجام دهد. توجه داشته باشید که ۷۵% از افراد ۱۸ تا ۲۶ سال در شبکه های اجتماعی هنگام تصمیم گیری برای یک محصول از پیشنهادات استفاده می کنند. وفاداری به برند تجاری خود را پرورش دهید. ۷۱% مشتریان بیشتر دوست دارند تصمیمات خرید را بر اساس آنچه در مورد نام های تجاری در شبکه های اجتماعی کشف می کنند انجام دهند. فیسبوک فرصتی است که مشتریان مادام العمر ایجاد کنیم.

 

تبلیغات در توییتر

توییتر یک پلت فرم خارق العاده برای بازاریابی است. با دم دست بودنش و خروجی عظیمش، توییتر می تواند سطح ترافیک ارجاعی بالایی تولید کند، مثل معروف کردن برند و جریان های اجتماعی بدون وقفه.

 

تبلیغات در لینکدین

لینکدین رایگان است ولی در عین حال به شما فرصت های خارق العاده بازاریابی می دهد. بسیاری از لینکدین بعنوان یک ابزار رسانه های اجتماعی که فقط رزومه شان را در آن قرار دهند نگاه می کنند اما لینکدین خیلی بیشتر از یک رزومه آنلاین است. از لینکدین برای نشر محتوا، ارتباط با افراد قدرتمند و ساختن یک گروه بازاریابی با هزاران عضو نیز می توان استفاده کرد. همه این کارها بدون یک دلار هزینهه است، اما حرکت صعودی بازاریابی باورنکردنی می باشد.

 

تبلیغات در تلگرام

تلگرام محبوب ترین برنامه ارتباطات در ایران است و هم اکنون راه اندازی و پربازدید کردن یک کانال تلگرام میتواند یافتن مشتریان جدید و ارتباط با مشتریان قدیمی را برای شما راحت تر و موثرتر کند. همچنین تبلیغات در این شبکه اجتماعی به راحتی میتواند در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار گیرد.

 

 

جهت تبلیغ در شبکه های اجتماعی تنها کافی است با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان در این زمینه بهرمند شوید.

اطلاعات تماس